Köpek Isırdı,Bakımı ,İçin Teramisin Verdi

lucas10

köpeğimi köpek ısırdı teramisin verdi yarasına ama sürünce,yalıyor zehirlenir mi

4 CEVAP

lucas10

teşekkür ederim. zehirlemesinden korkuyorum bi

lucas10

teşekkür ederim

orhdoner

Merhaba çok geçmiş olsun öncelikle yalamaması gerekir ki iyileşsin orası derisinin emmesi lazım merhemi onun için de yakalık gerekiyor malesef o da stres yaptırıyor ama mecburen geçene kadar öyle yapabilirsiniz gene de hekiminize sorun

orhdoner

Yalamasın içeriğindeki madde dokunabilir zehirleyebilir herşey olabilir dikkat edin 🙏