Kedim Üşüyor Mu?

Klimalarla ısınan bir evde yaşıyoruz maalesef doğalgaz yok burlarda, klima da sık sık açılmıyor evde sadece akşamları açıyoruz,gündüz ev biraz serin olabiliyor. Son zamanlarda özellikle uyumak için bana geliyor kedim bazen bacaklarımın arasında bazen kolumla gövdem arasında uyuyor. Ya da gündüzleri bizi uyandırıp yattığımız yere yatıyor :)) kendi yatağına pek uğramadı şu sıralar(normalde ırda uyur çoğunlukla) Üşütsün istemiyorum bu haraketleri üşüdüğü için mi yapıyor emin değilim sorayım dedim.

2 CEVAP

orhdoner

Merhaba eviniz soguksa uşuyebilir ama çok da üşüdüğünü sanmıyorum uyuduğu zaman rahatsız olmuyorsa örtü örtebilirsiniz 🙏☺️

Palyaco

hareketler yanliz kalıyorsa aksam size yanasiyor olması yalnızlıktan cok soğuk değilse üşümez