Acillllll Bakar Mısınızzz !!!

irmtnc3

Köpeğim büyük köpeğimin önünden şu gimdogun diş için olan şeylerinden aldı ve yuttu Direk çiğnemeden ceviz büyüklüğündeydi ayran verdim su içmediği için şimdi az bir şey zeytinyağlı yaş mama vericem bir şey olur mu şu an hiçbir şey yokmuş gibi koşup oynuyor ama ben çok tedirginim
Ne yapmam lazımmm 😢

4 CEVAP

orhdoner

Çok geçmiş olsun öncelikle büyük birşey bayağı ceviz kadar diyorsunuz yarın veterinere götürün mutlaka bakılsın tehlikeli olabilir

irmtnc3

Saniyelik gelişti olay büyük köpeğim ağzından düşürdü küçük olan hemen kaptı ağzından alana kadar yuttu bile 😭
Dışkı kusma takip ediceğim hiçbir şey yokmuş gibi davranıyor Veterinerimiz gelişmiş değil ilçede de bir vet var röntgen gibi şeyleri yok ama yine de götüreceğim

Sevvalduman

Bence yarın kesinlikle veterinere götürün yuttuğu şeyin boyutu oldukça büyük umarım bir şey olmaz

irmtnc3

😔😔😔