Sokaktaki Canlar?

Mayavebambam

Merhabalar bir süre de kapımın önünde iki anne kedi doğum yaptı ve o canlara mama alıp bakmak istiyorum anne dahil 13 kedi oluyor önerdiğiniz düşük fiyat bir mama var mı?🙏☺️

12 CEVAP

orhdoner

Bonachibo, micho, mito, mystic,jungle yaş mama olarak vets plus ya da bonachibo poşet mamaları iyi gayet bakabilirsiniz

Mayavebambam

Bu arada sadece kuru mama değil

Mayavebambam

Bu arada sadece kuru mama değil

Mayavebambam

Hepinize çok teşekkür ederim ☺️

irmtnc3

Enjoy
Paw paw
Proline
mystic

Yaş mama
Notron 👌🏻

Azemm

Merhaba. Kuru mama olarak
Energy
Goldi
Golosi
Paw paw
Enjoy
Dr. Sacchi

Yaş mama
Bonnie
Bestpet
Naturon

simbakedi

econature, yaş mama olarak da naturon ya da mırmır

duman_cat_world

Yaş mama 400 gr içeriğini güzel ve ucuz NATURON tavsiye ederim.

Kuru mama olarak jungle,micho,paw paw, bestpet.

Salihaylmz

Yani ben de tam onlara bakıyordum trend... y o l da
en uygun 7 kiloya pawpaw var sokaktakiler seviyor bizim burdakiler 7 kg 89 tl falan malesef
Pawmas diye bir marka var onu denemedim o da 10 kilo 99 tl

Trendline diye bir marka var o da şuan internette 1 kilosu 11tl(ama zo nnda)

Salihaylmz

Yaş mama da en uygun ama zonn da
415 gr 6.08 tl bestpet galiba markası

Warriorsans

Mystic 15 kg 230 TL şuan, yaş mama olarak naturon marka burada satılıyor ve fiyat performans olarak bence en başarılısı. Bence evde tavuk ciğer yumurta vs haşlayabilirsiniz mesela yarım kg tavuk 1 patates 1 kabak haşlayıp altını kapatınca 1 adet yumurta kırıp kabuklarını da içine koyup birde 1 tatlı kaşığı zerdeçal ekleyip blenderdan geçirebilirsiniz çok besleyici bir yaş mama oluyor suyu bol koyarsanız da çorba kıvamında oluyor ve daha çok hayvanın karnını doyurabilirsiniz o şekilde de. Ben bu şekilde yapıp buzluğa da atıyorum elimin altında kaliteli yaş mama olmuş oluyor. Hatta kasaplardan falan tavuğun artığını isteyin kesinlikle onlardan da hem haşlayıp suyundan hemde faydalanabileceğiniz yerlerden faydalanabilirsiniz. Kapınızın önüne günlük olarak su koyabilirsiniz ve koyduğunuzda biraz daha ılık sıcak arası koyarsanız üşümüş bir hayvanın içini ısıtacaktır.

Lils

Yaş mama olarak naturon çok zamlandı. Mar ka ma ma da Luis yaş mama 6tl onu alın bence.