Hangisini Almalıyım?

Bulut☁️

Kedim 7 aylık, ishal sorunu yüzünden nd’den royale geçecem ama rc kitten 12 haftalıklar için yazıyor ve sindirim bozukluğu için sensible 33 öneriyorlar o da yetişkinler için olarak geçiyor hangisini almalıyım sensible 33 alsam bir sorun olur mu faydasını görür müyüm

5 CEVAP

duman_cat_world

Merhaba,
Yavru yetişkin fark etmeksizin Royal Canin Sensible 33 kullanılabilir. İshale çok iyi gelen bir mama olduğunu duydum yorumları cok olumlu.
@Warriorsans ve @NorthNight arkadaşımız da kullanıyor bu mamayı. Özel mesaj yoluyla baska bi sorunuz varsa sorabilirsiniz, cevap vereceklerdir.

simbakedi

sensible33 daha iyi olur direkt ishalle alakalı bir mama duyduğum kadarıyla sizin kedi de eşek kadar olmuş zaten sorun olmaz hajkdhaskdj

Bulut☁️

@ simbakedi gercekten essek kadar oldu yavruluktan çıktı artık cjxdjjx

irmtnc3

Biz ishal sorunu için 6 aylıkken başladık(sanırım ömür boyu devam edicez bu mamayı bıraktığımız an ishal oluyor) royal canin sensible 33 e hiçbir sorun olmadı hatta yavru mamanın taneleri küçük olduğu için çiğnemeden yutuyordu kusuyordu Bu mama daha iyi oldu
İshale birebir 🤌🏻

Bulut☁️

@ irmtnc3 teşekkürler 🙏🏻