Ankara İstanbul Arası Nakil Gönüllüsü Var Mı Acaba?

bdbd23

Merhaba, kızımız aslen İstanbullu. Ankara'ya sahiplenildi ancak sahiplenen kişi vazgeçince ben geçici yuva oldum. Yaz boyunca yuva bulamadı. Şimdi İstanbul'a dönmesi gerek. Uçuş gönüllüsü ya da araçla gidecek birilerini arıyoruz. Benzin parasına destek de olabilirim bir miktar. En azından tanıdıklarınıza sorarak yardımcı olabilir misiniz?

3 CEVAP

gunayo

tren alıyor ama :/ 8 kiloya kadar alıyor yanınıza alıyor. gara gidip birinden rica etseniz götürür heralde :D

gunayo

epi topu yanında tutacak pendiğe kadar :D

bdbd23

Şaka yapıyorsunuz sanırım. Can bu, eşya değil. Garda ilk defa gördüğüm birine nasıl emanet edebilirim kediyi. Üstelik Ankara'da hayvansever bulmak hiç kolay değil, götürebilecek birine denk gelme ihtimalim de zayıf yani.