Gimcat Relax Paste Ve Anti-Stress Paste Aynı Şey Mi?

Jeffroshum

Bi de tam olarak nasıl bir kullanımı var mesela veterinerden önce mi verilmeli sonra mı? ve işe yarıyor mu?

8 CEVAP

septikbaykus

Gimcat yakında kedilerinizin bıyığı için ürün diye bişey çıkaracak o kadar ticarete döktüler işi. Genelde işe yaramaz.

Veda kot boyoun, yada vetriline , biopetactive ,biofeline vs gibi markaların calming ürünlerine bakın derim

Oqrenerde06

biofeline calmıng+s siparış verdim umarım iyidir 2 gun sonra gelecek artısı eksisini sizlerle paylaşacağım kedim çok stresli ve şuan ağzında kedi aknesi başladı bile olumlu olumsuz dönüşlerimi bildiririm kedisinde stresi olanlara mutlu patiler.. 🐾🐾 Söylediğiniz 2 üründe aynı sadece ismi ve ambalaji değişti bu arada.

dilanbulent

Genel olarak bu sakinleştirici özelliği olan macunlar hakkında olumsuz yorumlar var. Çoğu kişi hiçbir etkisi olmadığını, gereksiz bir ürün olduğunu söylüyor.

Warriorsans

Bence bu tarz macunlar işe yaramıyor bende biofeline kullandım hiçbir etkisini görmedim

duman_cat_world

Aynı şey biri yeni ambalajı ve yeni ismi. Yeni olan Relax paste idi sanırım.

Ancak bu tarz sakinleştiriciler hakkında olumsuz yorumlar var, işe yaramadığına dair. Ancak Biofeline’in yeni çıkardığı ”calming+s” tabletlere bakabilirsiniz içerisinde limon özü var diğer macunlar/tabletlerden farklı olarak.

Gimlihanim

İkisi de aynı. Birisi eski ambalaj diğeri yeni sanırım. Biz sakinleştirici olaran vet expert kalmvet kullanıyoruz. Yolculuklar için kullanıyoruz genelde. Uyku yapıyor biraz sadece.

emre536

Gimcat markası bilmiyorum fakat ben beaphear tablet olanını almıştım hiçbir şekilde kullanamadim yemediler sevmediler kullanımına gelince ; kediler stres oldukları durumlarda mesela veterinere götürülürken araba uçak yolculuklarında ev taşınma durumlarında kullanılıyor

Jeffroshum

İşe yarasa aslında iyi düşünülmüş bir şey. Herkese teşekkürler