Kedim Kustu.

sna

Arkadaşlar dün başlık açarak belirtmiştim kedimin halsiz olduğunu ve bolca su içtiğini. Kedimi bugün veterinere getirdim ve boğaz enfeksiyonu olduğunu söyleyerek antibiyotik hap verdi. 5 gün devam etmem gerektiğini geçmezse getirmem gerektiğini söyledi. katı mama yemiyor diye yaş mama açtım ve yedikten yarım saat sonra kustu. biraz kendine geldi derken yine yorgun düştü ve 2 saattir hareketsiz yatıyor. Kusması normal mi boğaz enfeksiyonu için. Çok endişeleniyorum. Bilgisi olan yardımcı olabilir mi?

2 CEVAP

bdbd23

hiç yaşamadım ama hap ağır gelmiş olabilir. başka bi vet.e gösterme şansınız var mı diğer hapı kullanmadan önce? yiyip içmiyorsa, ara ara şırıngayla su verin susuz kalmasın.. ilerleyen saatlerde de az az yaş mama verin..

bdbd23

bir defasında kızgınlık baskılayıcı hap kullanma gafletinde bulunmuştum. midesi hassas bir kedim var zaten, sonrasında çok halsizleşti ve kustu. ikinci dozu vermedim kesinlikle.