Kedi Kumu Kazmıyor

Guner11

Merhaba 3 yaşındaki kısır bir kedi kum kabının girişine tuvaletini yapıyor yaparken ne kazıyor ne de üstünü örtüyor tekrar girdiğinde de her yeri kirleniyor
Kum kabının boyutu büyük kumu da değiştirdim hala aynı ne yapabilirm

3 CEVAP

dilanbulent

Yukarı çıksın diye yazıyorum. Bilmiyorum ama umarım bilen birisi yardımcı olur

Warriorsans

Bu huyu yeni mi başladı?

Dkd

Hep mi bu şekildeydi yoksa yeni mi başladı? Belki üriner bi rahatsızlık belirtisi olabilir eğer yeni başladıysa.