Bebek Kediler

betulaltundal

Arkadaşlar soru başlığı açıyorum çünkü yuva ilanları kısmında geçici yuva bulmak pek mümkün değil. Dün öğlen bir kömürlükte annesiz bir şekilde pazar gününden beri aç aç bekleyen minicik dört tane bebek kedi olduğunu duyduk. Hemen gidip aldık ancak yavrularda inanılmaz yoğun pire ve karın şişliği vardı ayrıca ishal ve popolarında hafif kan gördük. Hemen veterinere gittik mecburen dış parazitlerini yapmak zorunda kaldılar çünkü yavrulardan biri ölmek üzereydi dış parazitler yüzünden, şuan pirelerden kurtulduk. iç parazit için kontil şurup kullanıyoruz, on gün devam edeceğiz. Enjektör kabul ediyorlar beslemede veya sıcak tutmada problem yok. Rica edeceğim konu ankara içerisinde bu dört bebeğe geçici bir yuva. Maalesef bayram sebebiyle kimse müsait değil ve birkaç gün içinde yeni bir yer bulmamız şart. Ya süt anne ya da yavru bakımından anlayan bir gönüllü çıkarsa sütten kesilince yuvalandırmak üzere geri alacağız lütfen etrafınıza sorun :(

2 CEVAP

betulaltundal

..

Süt anne bulunması çok zor yaa keşke biraz daha büyük olsalardı illa bi sahiplenen çıkardı