Prolapsus Recti Operasyon Ücreti

Fnone

Arkadaşlar merhaba,
3 aylık bir yavru kedi sahiplendim sokaktan, kedimizde prolapsus recti var, ilaçta tedaviyi denedik ama sonuç alamayacağız gibi. Bu operasyonu daha önce yaptıran varsa deneyimlerini paylaşabilir mi? Operasyon ücretleri hangi sıkalada? Operasyon sonrası ne gibi sıkıntılar bizi bekliyor? Yardımcı olursanız çok sevinirim.

1 CEVAP

orhdoner

Merhaba benim bilgim yok bu ameliyatla ilgili Allah şifa versin tez zamanda sağlığına kavuşur inşallah 🙏 Allah kolaylık versin umarım çok iyi geçer operasyon 🙏