Kayıp Acil Kedi Aranıyor Ankara !!

orhdoner

Herkese merhaba,

Bu çocuğumuz kayıp olmuş Ankara da gören bilen varsa telefonlara ulaşabilir umarım sağ salim bir şekilde bulunur 🙏

Herkese şimdiden teşekkürler 🙏

26 CEVAP

Halleythecat

İnşallah bulunur 🙏

Gimlihanim

Upp. İnşallah bulunur en kısa zamanda 🙏🏻

Betulb97

Hem up, hem de kaçtığı balkona geri gelebilecekse balkona gelemeyecek kadar yüksekse de evin çevresine sokak başlarına kadar kirli kumundan dökerlerse, kısır olduğu için çevreden uzaklaşmaz ve kumunun kokusunu tanıyarak gelir. Özellikle akşam saatleri ya da sabah erkenden etraf sessizken çıkıp seslenerek sevdiği mamalar ile ses yaparak gezerlerse çıkabilir. Umarım sağlıcakla geri gelir 😍

Dobbyko

Güncelll

Gimlihanim

Upp

Busraskanli

Umarım en kısa zamanda bulunur🙏🙏

orhdoner

İnşallah arkadaşlar çok sağolun Allah razı olsun yaralı çocuk umarım kötü birşey olmamıştır 🙏😞 ❤️ @Halleythecat @Betulb97 @Dobbyko @gimlihanim @Busraskanli

Busraskanli

Ay kıyamam ya çok üzüldüm inşallah bulunduysa da iyi insanların elindedir yardımcı olmuşlardır🙏 en kısa zamanda da sahibine ulaşır inşallah❤️😞

orhdoner

Amin inşallah ❤️😞🙏 @busraskanli

Busraskanli

Güncel

orhdoner

İnşallah amin çok sağolun 🙏😞❤️ @misscatt