Kayıp Acil Kedi Aranıyor Ankara !!

orhdoner

Herkese merhaba,

Bu çocuğumuz kayıp olmuş Ankara da gören bilen varsa telefonlara ulaşabilir umarım sağ salim bir şekilde bulunur 🙏

Herkese şimdiden teşekkürler 🙏

26 CEVAP

Gimlihanim

Güncel

orhdoner

İlan linkini bırakıyorum paylaşmak isteyenler için teşekkürler 🙏 https://twitter.com/gullaayse/status/1463263435219775496?t=vGdHaPMLKDy1ENa6K9yF7Q&s=08

duman_cat_world

Instagram’da paylaştım umarım sağ salim bulunur🙏

Suveyder

Inşallah bulunur : ( 🐈

AhsenAise

Upp

orhdoner

Çok teşekkürler Allah razı olsun yardımcı olan herkesten inşallah bulunur yaralı bir de umarım kötü birşey olmamıştır 🙏 @ duman_cat_world

orhdoner

@arzbala @edadnmzr inşallah arkadaşlar sağ salim şekilde bulunur çok sağolun Allah sahibine sabır versin 🙏😞

orhdoner

@cubik @aliye87 inşallah arkadaşlar amin çok sağolun Allah yardımcıları olsun 🙏😞

orhdoner

Güncel

orhdoner

İnşallah 🙏😞 çok sağolun @suveyder

Arzbala

İnşAllah bulunur :(

edadnmzr

Umarım bulunur :(

Cubik

Güncel. İnş bulunur :(

Aliye87

İnşallah sağ salim bulunur🙏

Miscatt

Canım benim ya inşallah sağ salim bulunur da yuvasına kavuşur 🙏🏻💜