Kedim Evde Tek Kalabilirmi?? Acil

Acil bi işim çıktığı için 3-4 günlüğüne memlekete gitmem gerekiyor kediyi götürme şansım veya birine bırakma şansım yok. Evde heryere su mama koysam 3-4 gün birşey olur mu acaba??

11 CEVAP

simbakedi

3-4, 4-5 kedi için çok uzun süreler. ne kadar hareketsiz de olsa maması bayatlayacak, suyu pislenecek, kumu dolacak. yani ya bi komşu gelsin 1-2 kere 3-4 gün için ya da gitmeyin derim çünkü çok uzun süre

MunevverOzturk

Günluk 5 dk kontrol edebilcek biri de mi yok

Malesef hic kimsem yok kedim zaten 2.5 yasında cok sakin ben varkende yokkende yatıyor ne yapması gerektiğini falan biliyor

Dkd

İlk tercih olarak her gün yanına uğrayacak birini bulabilirseniz iyi olur tabi. Birine bırakmak ya da yanınızda götürmek de tek bırakmaktan daha iyi bi tercih. Ama imkanınız yoksa eğer her yere fazla fazla mama su bırakıp tuvaletini de temizleyip giderseniz büyük bi sorun olmaz diye düşünüyorum. Birkaç oyuncak vs bırakın sıkılmaması için.

Kedim zaten oyuncak oynamıyo dana gibi yatıyor 4-5 gün sıkıntı olmaz diye düşünüyorum heryere mama su koyucam

Gimlihanim

Bir komşu, arkadaş arada bir kontrol etse çok daha sağlıklı olur bence. Kum kabı dolacak, maması bayatlayacak, su pislenecek, belki dökülecek.

Güvenebileceğim kimse yok hep öğrenci apartman ya bırakmak zorundayım ama

Zaten cuma günü 15:00 gibi gidicem Pazartesi öğlen döncem

Bir şey olmaz 3 gece yalnız kalacak, 4-5 kap su 3 kap mama bırakabilirsiniz geldiğinizde trip atar biraz sadece :)

milkans

Ben yurt dısında yaşıyorum sağlık sorunum için türkiyeye geleceğim kedim için en doğru ne yapabilirim yanımamaı alayım yoksa birinemi emanet edeyim diye bir soru sormuştum altına boş boş alma katdeşim yurt dısında yasıyosan hayvan yazmıştınız ne oldu nereye gidiyorsunuz hanfendii hayvanı 4 gün bırakıp he??????

bobby34

veterinere de bırakabilirsiniz tabi güvendiğiniz bir yer olsun ona iyi bakıcak bir yer bulun