Furminator Tarak Hakkında Bilgilendirir Misiniz ?

emre536

Kedilerimin tüyleri çok dökülüyor tararken ve kullandığım kedi taragimin hepsine yeterli gelmediğini düşünüyorum baktığımda furminator tarağı cok beğenen olmuş birde bu eldiven şeklinde olan kedi tarağı var hangisi daha iyi olur kullananlarin bilgisine ihtiyacım var , teşekkür ederim

3 CEVAP

NeOLaCaK

Kediniz uzun tüylü değilse kesinlikle Furminator ama onunda orjinalini almalısınız yoksa diğerleri kedinin tüylerini yoluyor resmen ama uzun tüylü ise ozamanda mutlaka metal taraklar var onlardan ve kıtık açıcı taraklardan kullanmalısınız.

AhsenAise

Badem uzun tüylü bir kedi biz uzun ve kısa tüylü kediler için olan ,aynı zamanda orijinal olmayan bir furminatör aldık ,inanın çok memnunuz ,deride tahriş yapmıyor ( bu birazda bizim taramamizla alakalı) dökülmek üzere olan tüyleri de topluyor,ayrıca balık yağı ,balıklı mama ,ve haftada üç kez haşlanmış yumurta verirseniz oldukça azalacaktır dökülme sorunu

duman_cat_world

@NeOLaCaK
Biz sahte furminator kullanıyoruz 2 yıldır. Kedimi bununla taramaya alıştırdım çok seviyor taramaya başlar başlamaz olduğu yere çöküyor, mırlamaya başlıyor. Tüyleri yolsaydı böyle yapmazdı ? Bilmeden yalan yanlış bilgi vermeyin lütfen. Beli bazı taraklar yoluyor bilemiyorum ama bizimki yolmuyor.