İç Parazit Damla/Hap/İğne ?

duman_cat_world

Bu zamana kadar Duman’a iğne olarak iç parazit yaptırmıştık. Damla ve hap versiyonu da varmış. Siz hangisini kullanıyorsunuz hangisi daha etkilidir? Bi de hangi marka?

18 CEVAP

sahraxfittiko

hap yutturmuşlardı vet.te

AhsenAise

@teddybal ben veterinerimizin taktiği ile ensesinden tutup boğazına iterek veriyorum,siz hapı bir tabakta kaşığın arkası ile iyice ezip toz haline geldikten sonra yaş mama yahut malt a karıştırıp verebilirsiniz ,hiç fark etmeksizin yiyorlar

buusracikk

Bizim veterinerimiz hap vermeyi tercih ediyor markası da caniverm. 3 ayda bir hap içiriyor koruyuculuğu yüksek bir hapmış memnunuz