Kütük Kullanan Var Mı Tırmalama Tahtası Yerine

selimcanklnc

Veteriner önerdi taa okuduğu yıllarda kedisi için kullanıyormuş aşındırması daha çok olduğu için aramızda kullanan var mı merak ettim

10 CEVAP

nyancat

Kendiniz yapmaya kalktığınızda daha pahalıya geliyor bende yapmayı planlıyordum ama yapılmışı daha ucuzdu

miasugok

Aynen ben de onu diyecektim kendiniz yapmaya çalışınca daha pahalıya geliyor ben siteden 19 liraya aldım. pet shoplarda da ütopik derecede pahalı online alışveriş imkanınız varsa siteden alabilirsiniz

selimcanklnc

Siz beni yanlış anladınız alamadığımdan değil imkanım el veriyo çok şükür daha iyiyse onu yaptırıp alıyım kedim mutlu olucaksa diye sormuştum :)

Tbusratoptas

Valla yazık tırnağına falan girer yapmayın güzel kardeşim alın birtanecik :D

Cotontzu_Siri

Kendimi kedinin yerine koyup hayal ediyorum da :( tırnaklarının arasına kıymıklar batar

Benim1kedimvar

Kütüğü Bilmiyorum da bizim eski bi kanepemiz vardı. Yan tarafı tırtık tırtık. Benim kedim onu tırmalıyo

Aysenurbsgn

Biz eski bir halının arkasını çevirip ona tırmalatıyoruz.

miasugok

Taaa öğrencilik yıllarında tırmakama tahtası yok diyedir bence ya hiç mantıklı gelmedi :(

-Bulut-

Tırmalama tahtası almıyorsanız kendiniz de yapabilirsiniz . Sağlam bir boru alıp onu bir yere veya bir şeye sağlamca sabitleyip , tırmalama tahtasında kullanılan iplerden alarak sağlam bir yapıştırıcı veya slikon tabancasıyla yapıştırabilirsin

Tbusratoptas

Cevrenızde belkı pahalıdır ama net uzerınden uygun bır tırmalama tahtasını almanızı tavsıye ederkm tırnagına battımı ıcıne gırer fln allah korusun bıde onu rıske atmayın