Gimcat Kitten Paste

Merhaba
Kedim biz evde yokken ambalaji dişleri ile delmiş üründe bozulma olur mu ?

5 CEVAP

orhdoner

Merhaba oralardan hava alacağı için bozulma ihtimali yüksek diye düşünüyorum

dilanbulent

Eğer delindiyse evet bozulma ihtimali yüksek. Hava almayan bir kabın içine koyup öyle saklayabilirsiniz buzdolabında.

duman_cat_world

Ahaha bu kadar mı seviyormuşşş canım benim 💜😍

Evet hava alırsa bozulabilir bir kavanoza veya kaba aktarabilirsiniz.

Poncimin

Bir ara aldığım ürünün yanında petlebi kampanyası ile Gimcat Taurin macunu hediye gelmişti. O zaman Bountiful Catch kullanıyordum sanırım onun yanında hediye gelmişti. Yarısından fazlasını kullandık, sonra kapağını kapatırken macunun dışı kapak tarafından hafiften yırtıldı. Resimdeki gibi hava alıyordu, normal şekilde saklamaya devam ettim oda sıcaklığında ama bir hafta sonra gibi o yırtık yerden tüylü yumru şeklinde bakteri mi küf mü değişik sarımsı bir şeyler çıkmıştı. Neyseki öncesinde çoğunu kullanmıştık, sarı yumru gibi şeyi gördükten sonra direkt attım çöpe zaten. Bence de bir kaba koyup buzdolabında saklasanız, daha iyi olur. Bozulacaksa da daha geç bozulmuş olur.

zfrshn

2 önerim olur tercih sizin ya streç sarın yada küçük cam bir kahvantılığa boşaltıp buzdolabına koyun çay kaşığı ile oda sıcaklığına gelince verirsiniz bu şekilde hijyenik değil.