Kediminzin Partisine Birsye Oldu

Merhaba sokakta bulup aldığımız bebeğimizim patisi böyle bir sorun mu var

3 CEVAP

emre536

Merhaba Bir sorun olduğu kesin ama nasıl bir sorun olduğu fotoğraftan belli olmaz sokakta patisine birşey olmuş yavrucagin veterinere goturmeniz lazım

Warriorsans

Tam olarak ne olduğunu fotoğraftan anlayamayız ama normal bir pati gibi durmuyor. Veterinere götürme imkanınız varsa bence götürün bakalım ne diyecek hekim

Ltwa

Patilerinde kahverengi nokta bana mantar gibi geldi benim kedimde de vardı benziyolar