Minik Kedim Sürekli Parmağımı Emiyor

Merhaba, 2 aylık erkek bir bebek kedim var. Çok hırçınlaşıyor bazen. Bazende dakikalarca elimi emiyor. Nerdeyse parmağımın çoğunu ağzına alıp emiyor. Nedenini bilen biri yazarsa çok sevinirim

4 CEVAP

selimcanklnc

Benim kedimde kulağımı boynumu emiyor yeri geliyor koltuk altımı bile emdiği oluyor izin vermeyin annesinden erken ayrıldığı için kalan reflexi benimki sırnaşınca izin vermiyorum gidiyor mamasını yiyor unutması için uğraşıyorum ufaklığın :)

seymavc

evet benim kedimde öyleydi artık alıştı ısırmaya başladı kesinlikle izin verme

miasugok

Kediniz çok şeker öncelinle :) benimki gözlerimi emiyor :( zorla alıp boynuma indiriyorum boynumu emsin diye ama inatla gözlerimi emmek istiyor :(

Tbusratoptas

İlerde ıssırmaya başlar izin vermeyın erkenden anneden ayrılmasından hep bunlar ona tatlı pufuduk yumasak bısyler alın belkı bıraz onla rahatlar reflexten hep :)