Cuma İndirimlerinde Nereden Mama Almalı?

Nohutgofret

Merhabalar ben hep t rndyl gibi sitelerden aldım mamaları indirimden vs denk getirmeye çalışarak ancak sahte mama olabiliyor yazıldı burada şaşırdım güvenilir ve uygun fiyatlı mama alabileceğim bir yer var mı?

6 CEVAP

Renklipati

Frogpet satıcısı orijinal ürün satıcısı, hep si bura da,trdyol da bu satıcı var..ama zon. Burasida güvenli cuma indirimi oluyor

Salihaylmz

Instagramdan mama markasının instagramina yazıyorsunuz aldıktan sonra onlar yardımcı oluyor orjinal paket olup olmadığını anca öyle anlaşılır

beyzathemoc1

Cuma indiriminde mama alınmaz çünkü cumadan hemen önce zam yapıp indirimmiş gibi normal fiyatına indiriyorlar çok nadirdir adam akıllı indirim yapan yer

Trndyl hpsbrd gibi sitelerde sahte ürün ihtimaline karşı alacağınız ürünün firmasına mesaj atın teyit edin kodla vs

AhsenAise

Belli güvenilir ,hakkında şikayet var da bolca şikayet olmayan pet sitelerden
Petlebi
A....zon
Gibi

Nohutgofret

@Renklipati bu sitelerden yarın detaylı bir kıyaslama yapıp almalı o vakit teşekkür ederim

Nohutgofret

@Ahsenaise Petlebi bi tık pahalı geldi gibi ama detaylı bir inceleme kıyaslama yapmadım yarın yapıcam bi :d