Kedim Etrafa İşiyor?

Bulut☁️

Normalde hiç yapmayacağı şekilde gün içinde farklı iki yatağın tam ortasına işemiş yeni fark ettik neden olabilir ishaldi bir süredir ondan kaynaklanabilir mi ben pek alakası olcağını düşünmüyorum gerçi.. kızgınlıkta olduğunu da sanmıyorum sadece, afedersiniz ama sarı sarı işemiş sıvı bırakma ciyaklama falanda yok nedeni ne olabilir daha önce basına gelen var mı

7 CEVAP

orhdoner

Merhaba çok geçmiş olsun kızgınlıktan da olabilir idrar yollarında sorun da olabilir yaptığı yeri iyi temizleyin yoksa sürekli oraya yapabilir tuvalet olarak görür veterinere götürebilirseniz daha iyi olur şikayeti söyleyin 🙏

Bulut☁️

@ orhdoner yarın götüreceğim kan testi yaptırcam ama neden yapıyor anlamadım cidden üzülüyorum sürekli bir hastalığı var:((

orhdoner

Allah şifa versin inşallah ciddi birşeyi yoktur umarım hayırlı güzel haberlerinizi bekliyoruz 🙏🥰

edadnmzr

Stresten yapmış olabilir, idrar yoluyla ilgili bir şey olabilir, koku bırakmak için yapmış olabilir, orada idrar kokusu varsa gidip yine yapmış olabilir yani bir sürü nedeni olabilir. Genel olarak hali tavrı nasıl ?

Bulut☁️

Var mı bilgisi olan

Nesrn

Kediler bazen hiçbir hastalığı yokken birşeye kızıp yapabiliyorlar.
benim kedim biara böyleydi.veterinerimiz sağlıklı olduğunu ama birşeye kızıp protesto ettiğini söyledi.

Veterinerimizin Bana dediği kediler köpekler gibi değildir.en basit örnek Koltuğun yeri değişsin ona bile kızıp bu tarz hareketler yapabilirlermiş

Nesrn

Umarım sizin kedinizinde sağlık probleminden değilde birşeye kızıpta yaptığı harekettir ve devamı inş.gelmez:) bazen bi tür cezalandırma hareketiymiş kedilerde:)