Biliyorum Bıktınız Ama Kum Önerisi

Bulut☁️

Sitede olan önerileri okudum birinin beğendiğini diğeri beğenmememiş proline natural kullanıyorum ama aşırı derecede tozutma olmaksızın dibine yapışıp her yere dağılıyor.. palet kum düşündüm ama alışma süreçleri zor oluyormuş benimki kesin alışmaz o yüzden o taraflara hiç girmiyorum. Topaklanan minimum tozsuz normal kum için kimi vancat önermiş kimi lindocat,mırmır,pumcat vs diğerleride beğenmemiş çok tozutuyor demiş. Arkadaslar herkesin kullandığı aynı değil mi kimine tozutup kimine nasıl tozutmaz dşxkznsn kokması falan önemli değil kedimin sağlığı için tozutması olmayan kum arıyorum kullandığınız ne önerirsiniz??

17 CEVAP

Bulut☁️

@ Marsrellaa yok parfümlü almıyorum zateb kedi içinde çok zararlı

Bulut☁️

@ simbakedi falesle prolineı karıstırsam tozutma az olur mu sence ve ever cleanı hiç araştırmıyorum bile malum ekonomi:)