Uygun Fiyatlı Kısır Kedi Maması Önerir Msiiniz

Esraokur35

Arkadaşlar selam kedim için uygun fiyatlı kısır kedi maması bakıyorum fiyatlar da uçmuş gitmiş benimki de biraz obur maşşallah ne bulursa yiyor çoğu kişii nd fln kullanıyor nasıl yapıyorsunuz bunu ya benim böbreğimi fln satmam lazım o mamaları almak için öğrenciyim aşırı bi bütcem yok bütün paramı kedim için harcıyorum sağolsun yavrum da hiç mama ayırt etmez sizin önerileriniz var mı uygun fiyatlı kısır kedi maması indirimler varken alıyım bişeyler

10 CEVAP

orhdoner

Merhaba bozita, bonachibo, pro choice, obivan selection, mycat , mystic, brit premium bu mamalara bakabilirsiniz 🙏 Bu arada çok tatlı yavrunuz Allah sağlıklı uzun ömürler versin inşallah 🙏❤️

Salihaylmz

Merhabalar
Evet fiyatlar uçtu baya gönül ister herkes ND acana kullansın Shjsjd
Fiyat aralığını verirseniz daha iyi önerilerde bulunabilirim ☺

Esraokur35

Ben genellikle 10kg yadaa 15 kg şeklinde alıyorum hem daha hesaplı oluyor sokaktaki canlarımıza da kullanıyorum hemde paket paket yapıp kaldırıyorum bittiköe çıkarıyorum rahat oluyor valla 10 veya15kg için 250 fln düşünüyorum 4 5 ay önce aldım 200tl den my li bir adı vardı tam hatırlamıyorum ama sanırım mama biraz sert geldi benim kedim rahat yiyemiyor

Warriorsans

Mystic, obivan selection, mycat markalarına bakabilirsiniz arada da et tavuk balık yumurta vs haşlayıp vererek destekleyebilirsiniz

beyzathemoc1

@orhdoner sen de zamları görmedin dimi bozita 10 kilosu 600 olmuş tek tuk 450den satan var onlar da güvenilir değil.. kanayan yaram 2 ay önce 380den almıştım ağlamak istiyorum

Felicia prochoice mystic olabilir ama felicia ya da prochoice kullanacaksanız bol bol ek gıda verin (yumurta tavuk vs)

AhsenAise

Bonacibo, prochoice, mystic

Marsrellaa

Gerçekten çok uçuk fiyatlar bende öğrenciyim seni çok iyi anlıyorum ama ben hills alıyorum genelde olmayınca YouTube da var kuru kedi maması tarifi ama oda bütçe istiyor elime geçen paralarla bir şekilde halletmeye çalışıyorum :/ istersen felicia falan uygun fiyatlı youtubeden bulduğun uygun fiyatlıların inceleme videolarını izlemelisin uygun fiyali mamalarda genelde et olmaz aroma olur buda çok zararlı birşey kendine uygun fiyatlı birşey bulduğunda ayni zamanda tavuk kabak patatesle mama yap buda var youtubede o mamaya karıştırıp ve günde bir kerede olsa verirseb daha sağlıklı olur

Tambirmerlot

öncelikle sıkışık olduğunuzu söylediğiniz zaman bile sokaktakileri düşünüyorsunuz ne güzel yüreğiniz var.
mamalara diyecek bir şey bulamıyorum daha uygun diye ben bozitaya geçtim 2 ay önce ama o da şuan proplan nd vs yi bile geçmiş 600-700 liralar havalarda uçuşuyor.
benzer durumdaki arkadaşıma felicia aldık sık sık tavuk ve yumurta haşlamasıyla ilave yapıyor. yavrusu hem severek yedi hem de tuvaletinde kilosunda vs bir sorun yaşanmadı. bu şekilde takviyeyle yediği taze et miktarını da artırmış olursunuz hem.

orhdoner

Evet ya haklısınız ben de şimdi bakmadan yazdım orta fiyat diye o kadar pahalıya yukselmiş inanılır gibi değil 😟 şaştım kaldım kusura bakmayın fiyatına bakmadan orta segment diye düşünüp yazmıştım ama uçmuş fiyatlar Allah herkesin yardımcısı olsun 🙏😞 @beyzathemoc1

dilanbulent

Felicia olabilir. Prochoice olabilir. Evet çok iyi mamalar değiller fakat benim gibi birçok kişi için Proplan ND gibi mamalar hayal oldu.