Delik Mama Paketi

Dkd

Merhaba. Stokladığım Acana mama paketlerinden bir tanesinin en altında 5 kuruş büyüklüğünde bir delik oluşmuş tahminen 10 15 gündür o şekildedir. Sizce mamada bayatlama olur mu kedimin yemek istememe riski var mı? Delik kısmı bantla kapattım o şekilde paketinde korumaya devam etsem sorun olur mu yaklaşık 2 ay sonra o mamaya ancak geçebilirim.

4 CEVAP

Marsrellaa

Kedinin normalde yediği bir mamaysa biraz vermeye çalışın kedinize eğer açken bile yemiyorsa mama bozulmuştur maalesef

Palyaco

Hava alan mama paketi aroması kaçıyor kullanmaya başladınız da yemiyorsa bayatlamistir

Dkd

Delik çok minik bi delikti o yüzden bütün paketi açmak istemedim birkaç ay sonra yedireceğim için. Mama düşmüyor delikten. O yüzden denemek için paketi açmam lazım.

Dkd

O kadar küçük bi delikten aroması kaçmaz diye düşünmüştüm :(