Kedimin Patilerinin Altı Soyuluyor

Mlhaltiner

Merhaba, kedim pamuğun patilerinin altları soyuluyor ve bir kaç tırnağının arası kan toplamış gibi. veterinere götürücem ama öncelikle ne olduğunu burdan bilen var ise öğrenmek istiyorum.

3 CEVAP

emre536

Hiçbir bilgim yok ,bilen kişilerin yardımcı olması adına üstte gözüksün diye yorum yapıyorum .Geçmiş Olsun veteriner hekimden kedinizin bu durumunun ne olduğunu öğrenince bilgilendirirseniz sevinirim

Miscatt

Merhaba geçmiş olsun🙏🏻
Bi bilgim olmamakla birlikte sadece tahmin yürüterek yorum yapıcam. Vitamin kaynaklı olabilir yeteri kadar vitamin alamıyorsa ya da aldığı yaramıyorsa.
Ya da patilerine evinizi silmek için kimyasal deterjan kullanıyorsanız bulaşmış olabilir onlar kurutup bu şekilde yapmış olabilir. Veterinere götürecekmişsiniz zaten en doğru bilgiyi alacaksınızdır🙏🏻

Gmz91910

Kumunu fazla mı kazıyor acaba?benim kedim takıntılıdır kumu kazarak yada kapatarak on dakika geçirirdi.hep aynı şekilde yara olurdu patileri.yeni vazgeçti diyebilirim vazelin sürüyorum uyurken yada herhangi bir doğal yağ😊