Mama Fiyatları

feyzakpnr

merhabalar arkadaşlar, bir yaşında ankara tekir mix bir oğluşum var, yedi aylıkken kısırlaştırdım. uzun süredir felicia'nın kısırlaştırılmış kediler için somonlu mamasını kullanıyordum. 12 kilosunu 260 liraya almıştım yazım fakat şuan aynı ürünün fiyatı 400 tl. Öğrenciyim ve maalesef bu mamayı karşılayamam. Bana önerebileceğiniz temiz içerikli mamalar var mı acaba? Yorumlara yazarsanız çok sevinirim.

2 CEVAP

Palyaco

Bonacibo felicia ile aynı icerikte

orhdoner

Merhaba herşeye aşırı derecede zam gelmiş malesef Allah yardım etsin herkese çok zor durumlar 🙏 Mystic, pro choice , bonachibo bakabilirsiniz yanında haftada 3 kere haşlama takviyelerle destekleyebilirsiniz.