Eğitimde Geldiğimiz Son Durum..

gozdecoskn

Daha önce de yazmıstım 10 aylık cavalier sahiplendim. Çişi hep eve yapıyordu çıldırdım hatta bi aralar :) Alısır vs derken 11. ayına girmek üzere 1 aydır bizimle. Yeni yeni çişini tutmaya başladı. Bazen o kadar uzun süre tutuyor ki şaşırıyorum.
ama her gece 3-4 arası bir havalama :) Beni çıkar diyor. Kaka geldi. Çıkarıyoruz. Zaten daha önce çişi gelince havlasın istiyorum demiştim. Bir sekilde ögrettik gece havlıyor. çıkarıyoruz ama 3/4 ten sabah 7:30 a kadar bir çişimiz var onu tutmuyor. Tutmussa da kapısını actıgımzıda yüzümüzü yıkayana kadar bir tur atıp yapıyor.
Sebebi ne olabilir?

1 CEVAP

bsecnl

çişi geldiginde havlamasını nasıl sagladınız