Kedimi Sahiplendirmek Zorundayım:(

Ayseselcuk

Arkadaşlar çok çok üzülerek bu mesajı yazmak zorundayım...bir süredir kızımla kedim arasında problemler yaşıyodum. Büyk kızımdada kedimiiz aldığımzdan beri geçmeme öksürk burun akıntısı vardı dün alerji testi yapıldı ve kediye alerjisi çıktı. Anlayacağınız çocuklarımdan ötürü kedime iyi bir aile arıyorum. Küçük çocuğu olmayan çok sever ömürlük olcak ve kısırlaştırma şartım var ilgilenenler bana kendinizi tanıtıp öesaj atarsa sevinirim.

10 CEVAP

duman_cat_world

Merhaba,
Annem yetişkin alerji uzmanı, kedi alerjisi de çok ağır bir alerji türü. Sahiplendirilmesi doğru olacaktır, hayırlısı olsun🙏

Bu şartlar mutlaka yerine getirilsin,
• Kısırlaştırma
• Pencere balkonlara file/kedi sinekliği
• Takip video şartı (Bu madde kedinin fotoğraflarının ve videolarının size atılması demektir)

hannnngggg

cok cok üzüldüm ama kedi alerjisi olup kedi ile yaşayan bir sürü insan var demekte istiyorum instagramda rickandmortybrothers alerjisi olan bir hanımefendi kedi ve alerjiyle basa çıkabiliyor bence bir kaç doktora daha görünün derim kontrol altına alınabilir bir durum gibi geliyor bana, yapılan alerji testi kesin net bir şekilde kediyi mi gösteriyordu yoksa gıda toz polen gibi genel bir alerji testi miydi sahiplendirmek tabi ki cok zordur zor olacaktır düşüncesi bile ama ben bu durumda olsaydım da sahiplendirmeyi düşünmez sorunun çözülmesi ve tedavisi için farklı görüşler yollar aramayı denerdim burada bir kişi daha vardı astım ve kedi alerjisi ile mücadele eden filtrelerseniz çıkacaktır sahiplendirmemek icin çaba sarfediyordu vitaminler propolisler hava nemlendiricileri vs ilaçlar alerjen azaltıcı mamalar gibi bence biraz daha düşünün derim çünkü evlat çünkü size alışmış üzülüyorum böyle postlar görünce ayrıca cok geçmiş olsun

Miscatt

Çok geçmiş olsun öncelikle 🙏🏻
İnşallah güzel bi yuvası olur. 🙏🏻Gerçi istersiniz muhtemelen ama takip şartı da isteyin yuvalanacağı yerden🙏🏻

teddybal

Zamanı gelince kısırlaştırma ve takip şartıyla sahiplendiriyorum diye ilan açarsınız, ayda bir de fotoğraf ve video istersiniz. Bir de kedi teli şartı koyun bence. Umarım çok iyi bir yuvası ve ailesi olur.

Ayseselcuk

https://youtube.com/channel/UC_O0ph_0dGUg5ICHKgify6A Burada videolRı var bakmak isteyen detaylı görebilir

Ayseselcuk

Takip şartı nasıl oluyor peki? Evet çok iyi olur

Çok geçmiş olsun. İnstagram sayfalarına da verebildiğiniz kadar ilan verin, inşallah güzel bir yuvası olur

Ayseselcuk

İnstagram hesabım yok maalesef başka nerden yapabilirim bilen var mı? Çok teşekkür ederim

duman_cat_world

Ayrıca petlebi ve twitter üzerinden ilan açabilirsiniz🙏

Ayseselcuk

Çok teşekkür ederim herkese çok sağolun