Kediler İçin En İyi Glukozamin Önerisi

Scottish fold kedimde genetik eklem rahatsızlığı var en iyi önerebileceğiniz glukozamin nedir şuan vet s plus tablet kullanıyoruz

4 CEVAP

duman_cat_world

Zoovital glucovital veya felimax glukozamin damlası. Bunlar en iyi glukozamin takviyeleri.

Miscatt

Merhaba
Felimax in glukozaminini kullanıyorum gayet memnunum🙏🏻

BerenZ

Bana önerilen ve sonrasında araştırdığım kadarıyla en iyisi Vetri Science gylco flex plus eklem destekleyici tablet. Kullanıp da etkisini görmeyen yok gibi.

citirbebegim

All-day pharmacy sıvı glukozamin.
Sıvı formda olduğu için hem kolay ve severek içiyor hem de faydasını gördüğüm bir ürün.