Kısır Kedime Normal Mama Vermeli Miyim

emreklmc

merhabalar 4-5 gün önce kedimi kısırlaştırdım çünkü sürekli kızgınlığa giriyordu ve aşırı iştahsızlaştı 1 yaşında ve şu an 2.5 kiloya düştü veteriner normal kilosunun çok altında oldugunu söyledi bu yüzden kilosu normale dönene kadar normal kedi maması vermeyi düşünüyorum kilo alınca da kısır kedi mamasına geçerim diye düşündüm kısır kedi mamalarının yağ oranı az diye okumuştum. Kedim normal kilosuna dönene kadar Hill's'in kuzu etli yetişkin kedi mamasını versem sorun olur mu

1 CEVAP

duman_cat_world

Ben de öyle yaptım açıkçası mamamız bitene kadar 2 hafta boyunca yetişkin mamasından devam ettik. Kısırlaştıralı 3 ay oldu, şu an kısır kedilerin de tüketebileceği mamaları kullanıyoruz. Siz de bir süre daha Hill’s kuzuludan devam edebilirsiniz.

🛑 Hill’s ve Advance markaları stoklarını kapatmış, bilginiz olsun. 🛑