Kedi Maçları?

Mayavebambam

Merhabalar
Kedime royalcanin, Felicia,proplan, exulasion,britcare,hills,acana,oricen,Nd,gibi mamaları denedim ama aralarından en sevdiği Felicia oldu mama iyi güzel ama tanelerini kedim yiyemiyor bunda kalıcam lütfen yardım edin?

10 CEVAP

teddybal

Bu kadar mamayı nasıl denediniz kötü olmuş, kaç aylık kediniz?

hannnngggg

mamayı önce biz cigneyip ağzımızdan kedinize mi yedirelim nasıl bir yardım istiyorsunuz anlayamadım ki djjdkd

duman_cat_world

Nasıl yardım edelim, anlayamadım açıkçası ?

Palyaco

Felicia aralarında en kötüsü birde bu kadar değişik mama vermeyin bir mamada karar kılın cok değişik vermek kedinizin devamlı değişik tatlar ister bu sefer size zulüm olur onada tabiki

AslanPati

Maç mı ? 😄

hannnngggg

kediniz tanelerini yiyemiyorsa nasıl en sevdiği mama o felicia oluyor onu da anlayamadım

Lils

Felicia en kötüsü aralarından. Kanlı ishal şikayeti çok var tavsiye etmem.

Bulut☁️

Bu kadar küçük bir kediye bu kadar fazla mama değiştirmek sağlıklı değil bence

edadnmzr

Bu kadar mamayı ne kadar sürede değiştirdiniz? Benim kedim proplan yiyor ilk başta eski mamamızdan geçerken 1 haftaya böldüm sonra sadece proplan vermeye başladım şu an hâlâ devam ediyoruz yiyor. Hiç sağlıklı değil siz ne yaptınız önüne bir sürü mama mı koydunuz? Muhtemelen geçiş süresi falan da yapmadınız mama değiştirirken. Kediniz küçük olduğu için kıramıyordur belki yetişkin mama mı kullanıyorsunuz?

Warriorsans

Soruyu o kadar anlamadım ki ödösms