Sorun Oluşuyor Sanırım Çıldırcam Bakın Lütfen

Bulut☁️

İshal kaynaklı önerilen ilaçlar??

12 CEVAP

beyzathemoc1

Lütfen burada önerilen ilaçları veterinerinize sormadan kullanmayın içinize sinmeyen bi durum varsa başka veterinerlere sorun burada kimse veteriner değil

Lavinia17

kedim ishal olunca flagly olan ilacı kullanmıştık hemen etkisini göstermişti.
geçmiş olsun

Kedim ishal olduğunda biz de 7 gün bunları ve 3 gün sıvı prebiyotik kullanmıştık

simbakedi

yüksek olan değer hangisi onu da yazarsanız böyle kan testinden falan anlayan kişiler yorumlayacaktır

Bulut☁️

@ simbakedi eve geçince atacağım ins teşekkürler

@Bulut antibiyotik şuruplarla birlikte hekimimiz vermişti sıvı prebiyotiği

citirbebegim

Biz de Gastrointestinal mama kullandık 1-1,5 ay kadar etkisini gösterdi. Ekstra olarak sıvı probiyotik ve macun şeklinde propectin kullandık. Ayrıca ishal sorununuz için gimcat gastrointestinal macun da çok iyi. Tabii hepsi veteriner gözetiminde idi.

orhdoner

Çok geçmiş olsun Allah şifa versin tez zamanda sağlığına kavuşur inşallah 🙏 Bize de toz probiyotik vermişti kuru mamaya serpip vermiştim geçirmişti

beyzathemoc1

Nerden temin ettiniz dediğinizde biraz veterinere sormadan kullanacakmışınız gibi durdu ondan dedim ilaçlar zaten daima kliniklerden alınmalı

Bulut☁️

@ BambiTheBoyCat sıvı probiyotik dediğiniz nasıl bir şey nerden temin ettinz

Bulut☁️

@ beyzathemoc1 kimsenin veteriner olmadığını bende iyi biliyorum bunları test yaptırarak veterinerimizden aldık sadece daha önce başına böyle bir şey gelipte bunları kullanan var mı diye merak ettim tam olarak ne ilaçları daha fazla bilgilenmek istedim buranın amacıda patili dostu olanların birbirine yardım edip akıl vermesi birinin lafına bakıpta bir ilaca başlamam zaten

Bulut☁️

@ citirbebegim teşekkürler tavsiyeleriniz için