Merhaba Anne Kedimin Sütü Kesilmedi Ne Yapmam Gerekir Göğüsleri Süt Dolu Ve Sertleşmiş

rfsa

Anne kedimin yavruları yeni sahiplerine gittiler fakat süt kesilmedi bununla ilgili ne yapabilirim

3 CEVAP

Miscatt

Merhaba
Muhtemelen erken sahiplendirdiniz.
Bilgim yok bilen arkadaşlar yazacaktır.

Busraskanli

Evimize bir sokak kedisi doğum yapmıştı. Yavruları sahiplendirdiğimden sonra onun da aynı şekilde şişmişti. Veterinerim rahatlasın diye sütünü sağmıştı sonra tekrar şişti ama zamanla normale dönmüştü. Siz yine de veterinerinize danışın bence. Farklı bir durum vardır belki. Çok geçmiş olsun🙏

teddybal

@Busraskanli'nın dediği gibi veterinere götürmeniz lazım, çünkü mastit yapabilir ki emilmeyen memede baya muhtemel olması. Keşke yavrular emselermiş daha ama sokak kedisiyse yuvalanmaları da iyi :/