Brit Care Kısırlaştırılmış Kedi Maması Kullanan Var Mı?

Nohutgofret

Fiyat-Performans olarak uygun olduğunu görüyorum, kullananlar memnun mu ? Bir de tabii birçok çeşidi var Urinary Tahılsız Tavuklu, sensitive tahılsız tavşanlı, sensitive hypo alerjenik sindiirm sistmi destekleyici ve dahası.. hangisini tercih etmeliyim bilemedim :/

18 CEVAP

MsBidik

Ben brit premium kullaniyorum yavru mamasi. Ilk 3-4 gun ishal olmustu kedilerim. Kefir vermedim. Acikcasi aklima bile gelmedi bilseydim direk verirdim. Veterinere gittim ishal kesici toz verdi onu verdim gecti. Tüy dökumu azaldi kedilerimde , daha yumusak oldu. Ben memnunumm. Bundan once Felicia kuzulu kullaniyordum.

elifgiresun

Ben kızıma yavru iken acana hills dönüşümlü kullandım acana müthiş ağır geldi yavrum sindirim sorunları yaşadı gastrit ve bağırsak iltihabı oldu. Veteriner kesti acana'yı ben brit care başladım hemde direk çünkü mamasını reddediyordu yinede veteriner hills perfect digestion önerdi onada başladık 10 günlük bir tedavi ve mama ile düzeldi britcare sterilised kilo kontrolü kullanıyoruz bir sorun yaşamadık. Veteriner brit care verme diyor ama kedi severek yiyor tüy dökümü azaldı ne zaman veteriner önerisi hills geçtik kabızlığı arttı tüy dökümü arttı ben günde 1'er öğün şeklinde ikisine devam ediyorum

Gmz91910

Britcare somonlu kısır mamayı kullanıyorum.tavşanlı olanı da denedik ishal yaptı belki de öyle denk geldi ama somonludan çok memnunuz.😊