Kedimin İç Parazit Aşısı Yapılmadı

Ltwa

Sokaktan bulduğum 1,5 2 aylık kedimi veterinere götürdüm o zamanlar çok kötüydü ishal falan olmuştu serum takmışlardı daha sonra azıcık kan kusması sevebiyle veterinere götürdüm iç parazitini yaptırmadığım için olabilir mi diye sorduö ve onlar iç dış parazit aşılarını yaptık demişlerdi bugün aradım mantarları geçmiyo diye ve ne zaman aşı yaptırdığımı zormak için iç parazit aşılarını yapmadık dediler mantar aşısı yaptıktan sonra yaparız gibi vir şeyler söylediler şu an 2 3 aylık sizce bir problem olur mu 1 2 hafta içerisinde

2 CEVAP

Ltwa

İç parazit aşısı hem kedimin sağlığı hemde bizim sağlığımız için önemli biraz korkuyorum açıkçası

Ltwa

3 4 gün içinde mantarları biraz daha düzelsin o zaman götürmeyi planlıyorum