Kisirlastirilmis Kedim İcin Mama Onerisi

egzocan

Kedimi yeni kisirlastirdim kilo almamasi icin ve bi sorunla karsilasmamak icin mama arayisi icine girdim . Hem butcemi zorlamayacak hemde kaliteli bir mama ariyorum . Arayislaim sonucu bi kac mama da karar kildim bu mamalari kullanan ya da oneren var mi
Happy cat kisirlastirilmis kedi mamasi
Golosi kisirlastirilmis kedi mamasi
Purina one cat kisirlastirilmis kedi mamasi.

2 CEVAP

Cotontzu_Siri

Naturea öneririm. Daha ucuza ise matisse kısırlaştırılmış.

Denizzzzzz

Eğer kediniz kısırlaştırılmasına rağmen aktif oynayan hareketli bir kediyse mevcutmamanızdan devam edebilirsiniz ama kısırlaştırdıktan sonra daha harekwtsiz ve hantallaştysa kısır kedi maması tercih etmeniz gerekiyor kullandığınız markanın kısır kediler için olanı varsa deniyebilirsiniz yada bende matrisse öneririm