Macun Hakkında Bilgilenme Ve Yardım

Szrcanx

Anket

Gimcat
(9 oy)
Vets
(10 oy)
Erternatif
(0 oy)
Toplam (19 oy)

Merhabalar kedime uzun zamandır gimcat macunlarını kullanıyorum şu sıralar gimcat alamayacağım için vets düşünüyorum ama kullananlar varmı aralarında çok fark olur mu kalite içerik bakımından veya erternatif önerileriniz bekliyorum 100gr olanlardan kullanıyorum hep

15 CEVAP

Palyaco

Vest plus kullanıyorum gimcat 6 ay kullandım vest plus 4 aydır kullanıyorum çok memnunum

Dkd

Uygun fiyatlı alternatif olarak Trixie kedi maltı genelde çok öneriliyor ben de kullandım. Bakabilirsiniz.

hannnngggg

ben trixie kullanıyordum cok memnunum kendisinden peynirli çeşidini de denedim 3 tüp bitirdi kedim suana kadar daha sonrasında vets plus deneyeyim dedim ve sanki macunu verdiğim günlerde dışkısında yumuşama oldu ve dışkıda tüy falan göremedim trixie de gayet rahat gözlemliyordum saç falan çıkıyordu dıskıdan emin değilim yani denenebilir ama sürekli aynı marka kullanılmamalı bence farklı markalar ile degisim yapılarak kullanılabilir

beyzathemoc1

Seçici kediniz varsa malt seçmek aşırı zor benim hera hiçbir maltı beğenmiyor kolay kolay ama en beğendigim malt bolovia (içerik ve etki olarak) f/p açısından bakarsak vets plus zoovital ve trixie güzel hatta trixie indirimde sanırım

Salihaylmz

Ikisini de kullandım
Vets plus ddiger markaya göre daha yağlı sıvı yağ gibi oluyor bileşenler birbirinden ayrılınca
Erken de bozduğu oldu sakladığınız yere dikkat edin
Yaş mamalarım gimcat vitamin macunum bozmadi sadece vets plus malt bozmuştu
Ama ikisinde aynı görevi görüyor tabiki de

edadnmzr

Ben de gimcat ve vets plus kullandım şu anda vets plus'a devam ediyoruz çok başarılı. Bir de kedim mırlayarak yiyor nedense 🤷🏼‍♀️ tadını daha çok beğendi herhalde 😂

duman_cat_world

Ben de Vet's Plus kullanıcısıyım ve cok memnunum. Kedim çok seviyor tüpü çıkardığımda yanımda bitiveriyor hemen😍😍 Dışkısını poşette ezdiğim zaman da küçük küçük tüyleri görebiliyorum, zaten kedim kısa tüylü. Ayrıca petlebi’de satılıyor, SKT üretim tarihinden 3 yıl sonra oluyor. Ayrıca ucuz bir ürün..daha ne istenilir ki bir malttan👌

duman_cat_world

Hediye olarak gelen ilk tüpümüz bitti neredeyse bugün mama siparişi vereceğim onunla birlikte maltımızı da alıyım ikinci tüpümüze başlayacağız. 4 aydır kullanıyorum bir tüpü, çok ekonomik.

MunevverOzturk

Bende vets plus gectim gecen ay memnunum severek yiyorlar onceden veterinerden aldigim bir macunu kullaniyordum agizlarina surmuyorlardi zorla yediriyordurm ve kusmalar oluyordu ama vets plus ta bunu yasamadim 20 gr alip denedim sevdiler biofeline indirimde su an birde onu alacagim

dilanbulent

Benim kedim seçici bir kedi şu ana kadar sadece Trixie macunu sevdi. Bir hata yaptım denemek için Gimcat malt aldım ama ağzına bile sürmüyor ben de mecburen yaş mamasının içine katıp veriyorum farkında olmadan yiyor. Bir de petlebiden hediye geldiği zaman Vets Plus malt gelmişti. Gimcat bittiği zaman Vets Plus'ın maltını vereceğim. Ama yüksek ihtimal onu da sevmez yani onu da mamasına karıştırıp vereceğim mecbur :)

Ben şahsen Trixie öneririm tam bir fiyat performans ürünü.

Szrcanx

@palyaco cevap için teşekkür ederim fiyat farkı olduğu için aralarında sormak istedim

Szrcanx

Sipariş verdim arkadaşlar teşekkürler ilgi alakanız için vets aldık bu sefer deneyelim geldiğin de bakalım

Warriorsans

Bence vets plus gayet başarılı bir malt

duman_cat_world

Ben de eskiden gimcat kullanıyordum ama fiyatları çok arttı, vet’s plus ucuz ve iş görüyor. Ayrıca şeker içermemesi cok iyi👌

pablopicasso

Gimcat ve Biofeline kısır kedi kullanıyorum.