Mystic Kedi Mamasi Nasıl?

derya16161

içeriği hakkında bilgisi olan var mı mystic kısır mamalarinin?

5 CEVAP

Palyaco

Mystic içeriği guzel kaliteli kediler severek yiyiyor bizim waffl cok seçici

orhdoner

Merhaba içeriği güzel bir mama ben kullanmadım daha önce kullanan arkadaşlar var burda onlar memnunlardı.

Palyaco

Mama begendiremiyorum pes ettim artık

Lils

8 ay yavru mamasını kullandım. Birkaç ay sonra yeniden mystic kullanacağım büyük ihtimalle. Ben memnun kaldım. İçerik olarak iyi.

Ltwa

Ben de kullanıyorum memnunum tek sorun artık o kadar çok iştahla yemiyor farklı şeyler istiyor genel huyudur belki