Kedim Çok Tüy Döküyor

Gmz91910

Tekrar merhaba😊 daha önce iki kedimin yeme problemini sizlere danışmıştım şimdi de başka bir sorunumuz var😊ilk sahiplendiğim kedim çok fazla tüy döküyor aşırı diyebilirim acaba üstüne başka bir kedi geldiği için stres mi oldu yoksa mevsimsel bir geçiş mi?bir senedir ilk defa bu kadar tüy döküyor ne yapmalıyım kullanmam gereken bir ürün var mı?çok uzun tüylü bir tekir kedi 😀

5 CEVAP

Palyaco

Hodon yağı tüy dökümü için çok iyi

Warriorsans

Mevsim geçişinden de olabilir yada yaşadığı bir değişiklikten kaynaklı olabilir bol bol tarayın balıklı yaş mama yada balık yağı takviyesi yapabilirsiniz

orhdoner

Merhaba öncelikle çok geçmiş olsun stres kedileri çok etkiliyor ondan da olmuş olabilir ya da vitamin eksikliğinden de olabiliyor.Mutamin Somon yağı çok iyi geliyor burda arkadaşlar tavsiye ediyorlardı isterseniz bakabilirsiniz geçmezse veteriner hekiminize söyleyin başka bir problem olabilir.

Tüy dökümü için kedime vitamin şurubu kullandık insan bebekleri için olandan etkisini görmüştük

Gmz91910

Aslında somonlu yaş mama,vitamin ve bağışıklık şurubu kullanıyoruz ama anlam veremedim bu duruma acaba kuru mama öneriniz var mı?