Kısırlaştırma Sonrası İşaretleme

gokcen86

14 aylık, üç gün önce kısırlaştırdığım erkek kedim kısırlaştırdığımdan beri birçok yere koku bırakıyor. Kısırlaştırmadan önce böyle bir davranışına hiç rastlamadım. Acaba kedisinde böyle bir davranış gözlemleyen oldu mu?

3 CEVAP

orhdoner

Merhaba çok geçmiş olsun öncelikle tam tersi olması lazım normalde ama ben anlayamadım birşey gerçekten acaba idrar yollarında bir problem var mı onu da bilemiyorum. Veteriner hekiminize bu durumu söyleyin mutlaka bir sıkıntı var demek ki yapıyor umarım ciddi bir problem yoktur.

edadnmzr

Bence de böyle yapması normal değil veterinerinizle konuşun

gokcen86

Teşekkür ederim önerileriniz için. 🙏🏻