Son Kullanma Tarihi Geçen Malt

brlll

merhaba ben bi arkadaşımdan trixie kedi maltı aldım 9/21 yaziyor son kullanma tarihi olarak. Bu yaz temmuz ayında almış kedisi yememiş kapağını açmamış hava almamış ürün. kokusunda bi değişme olmadiğini söyledi ama sorun olur mu bilemedim

6 CEVAP

edadnmzr

Şu an sorun yoksa bile olacaktır bence. Siz kullanmaya başlayınca devamlı hava alacak üstelik birkaç ay sonra bitecek. Bayağı tarihi geçmiş olacak yani. Bence riske atmaya değmez

Warriorsans

Tett yazıyorsa ve bir sorun yoksa sokak hayvanlarına verebilirsiniz ama skt yazıyorsa kullanmayın atın

Gimlihanim

Bence de riske girmeye gerek yok. Tarihi geçmiş ise kullanmayın hiç derim.

Skt geçtiyse kullanmayın tabi ki

Lils

2 ay geçmiş artık kullanılması daha iyi risk almayın.

Lils

*kullanılmaması