Kilo Aldırmak İçin

semakavvvak

n&d mamadan severek yemiyor diye acanaya geçtim bu geçiş dönemi kilo verdi acana mamayı yeterli miktarda yiyor fakat bir türlü eski formuna döndüremiyorum karnı içine girmiş gibi severken kemiklerini hissediyorum vitamin ya da önerebileceğiniz beslenme programı var mı

7 CEVAP

theyusra

acana ve pro plan karıştırabilirsiniz, ayrıyeten somon yağı 👍

Gimlihanim

Acana first feast benim kızım da severek yemedi. Ben de yarı yarıya proplan kitten ile karıştırdım. Ondan sonra severek yemeye başladı. Severek yiyeceği bir mama ile karıştırarak denemenizi tavsiye ederim.

Harin

Ben Acana Fırst kitten aldım ve kedimde ( Allah nazardan korusun ) muhteşem bir iştah ve kilo alış oldu tüy dökümü cidden azaldı

duman_cat_world

Acana ve Pro Plan karıştırarak kullanabilirsiniz. Ayrıca mutamin somon yağı tavsiye ederim mükemmel çok iyi kilo aldırıyor..

Ancak ben de bu durumdan muzdaribim kedim çok iştahlı bir kedi değil ancak verdiğimi yer, ayırt etmez. Lakin çook hareketli yerinde durmuyor😍 Bunun tek olumsuz yanı bir türlü kilo alamıyor, zayıf kaldık.

Anasına çekmiş oğlum, ben de sağlıklı ve dengeli besleniyorum ancak çok hareketli olduğumdan ve profesyonel olarak tenis oynadığımdan kilo alamıyorum bir türlü, yaşıtlarımdan daha zayıfım🤦‍♀️😆

Oqrenerde06

Acana benım kedımde de zayıflamaya yol açtı ve tüyleri döküldü. Proplandan devam etmenızı tavsıye ederım karışık verilince de kusma yaptı bizde.

Cangema

Belki de kedinizin bir sağlık problemi vardir mama seçiminden önce veterinere götürüp gerekli tetkikleri öneririm çünkü kedilerde gram dahi vermiş olsa önemli problemlere yol açabiliyor

Salihaylmz

Sanabelle hassas sindirim kuzu etli kullanıyoruz baya kilo aldırdı severek yiyor denemek amaçlı 400 gram olanlardan alabilirsiniz