Kedi Mama Kabı Önerisi

Szrcanx

Herkese merhabalar dumanıma mama kabı arayışı içindeyim odunconcept in ikili Çelik mama kablı olanına baktım 70tl civarında kullanan veya kullandığınız farklı kablar varsa paylaşmanızı isterim tavsiye de edebilirsiniz şimdiden teşekkür ederim

23 CEVAP

citirbebegim

Odunconcept 2’li cam kaseli olan yüksek mama kabını kullanıyorum.

dilanbulent

Kedilerin eğilip yemesi çoğu uzman tarafından tavsiye edilmiyor. Hele bir de scottish gibi eklem rahatsızlığı olan bir kediye sahipseniz daha çok dikkat etmenizi öneririm.

Ben odun concept sitesinden aldım. Ürün gayet kaliteli ben memnunum. Diğer arkadaşlar da instagram'dan öneride bulunmuşlar. Hepsi gayet güzel ürünler yani hem odun concept hem de instagram önerilerinin kaliteli olduğunu düşünüyorum. Bence burada önemli olan asıl şey mama/su kabının yerden yükseklikte olması :)

Aliye87

Merhabalar, ben de gectigimiz hafta https://www.huralahsapdekorasyon.com/magaza sitesindeki kedi evini aldim, yanında mama takimiyla beraber. Kedi eviyle mama takiminin mobilyasıni ayni renkte bir set gibi uretmisler. Mobilyasi cok şık duruyor. Mama kaplari da celik ve porselen kap olmak uzere iki secenekli. Kedim sarman oldugu icin, mama kabinin ve kedi evinin rengini turuncu seçmiştim, ona da cok yakisti. Degisik renk secenekleri de var.

Palyaco

Hazneli kullaniyorum 1 yıldır İtalyan malı salınım yapmayan cok memnunum 700gr mama aliyor

sudedagidir

gösterin **

edadnmzr

Yıldızlı yer p e t i b o m olacak.

Sinemmaraz

(Hobimax çelik kaseli ahşap ponçik kedi mama ve su kabı) ********dan bu ürünü aldım kedilerim için ve çok memnunum tavsiye ederim.

moonssalute

Seramik kap kullanıyorum gayet memnunum