Merhaba, Beagle Ve Poddle Sahipleri

zubus

sitede yeniyim. Sistem nasıl işliyor bilmiyorum. Ama benim sorum beagle sahibi arkadaşlara.
bu ırk kokmayan köpekler arasında ve poddle.. Doğru mu?

11 CEVAP

Cotontzu_Siri

Doğru

GoldenOdin

Evet doğru

GoldenOdin

Ama beagle ler çok hareketli evda bazı eşyalara zarar verebilirler

Lunasibirya

Beagle çokkk enerjik bir köpek olduğu için zor bir köpek ayrıca stresini atamazsa sana veya başka cisimlere zarar verir. Poodle kısaca kaniş bu ırkın 3 farklı boyutu var 1.standart 2.minyatür 3.toy zeki köpekler arasında 2. Gelir yani 100 den fazla hareket öğretip tuvalet eğitimini kolay verirsin hiç ama hiç tüy dökmez sahibini her daim dinler ve yapar erken anlayan ırktır ben toy poodle bakıyorum Ve şiddetle tavsiye ediyorum:D

KedimVar

Evet öyle. Ama beagle ları eğitmek zor.

zubus

teşekkür ederimm

ByMax

Doğru doğruda boyundan dolayı cesaretin pek bir anlamı kalmıyor :D

Selin8441

Evet koku yapmıyorlar beagle besledim aşırı yaramazdı ve söz dinlemiyor birazda ortalık dağıtmada iyi ilk defa köpek besliyeceksen bu cins değilde poodle almanı tavsiye ederim

zubus

poddle gectiğimiz günlerde birinde gördüm aslında. sahibi anlattı bana cok akıllı ama utangac biraz diye. bebek gibi. sanki oyuncak. toy poddle o sanırım degil mi.

zubus

internete yazdım hepsi aynı gibi :))

dollfacepersian

Evet. O büyük ihtimalle toy poodle dır. İnternet resimlerinde boyut farkı pek anlaşılmıyor ama boyutları ama canlı olarak görünce farkı anlaşılıyor. Ben canlı olarak Standart poodle görmüştüm ve bildiğiniz kocaman köpek gibiydi. Tabi poodle in o tatlılığı vardı ama küçük bir apartman dairesinde bakmaya uygun gelmemişti bana. Bu yüzden boyut önemli. Irk bilgilerinde boyut boyut kilo ve boy uzunlukları yazıyordur. Poodle tercih edecekseniz oradan bakıp sizin için uygun boyunu seçmenizi tavsiye ederim