İyilik Yapıcaz Diye Hamile Hayvanı Öldürmek?

Cotontzu_Siri

Sahilde hamile bir yunus karaya vurmuş. Veteriner çağırmışlar (çok anlar sanki). Yapmaları gereken tek şey onu denizin biraz derin bir yerine düz bir şekilde koymak. Ama bunlar hayvanı kıyıda yan yatırmış, bastırıp çekerek doğurtmaya çalışıyorlar. O kadar söylüyoruz ama boş. Son durum: yunus öldü. Aferin size, tebrik ediyorum gerçekten (!!!)

12 CEVAP

Ela04

Diyecek söz bulamadım :/

Melikeejiminn

Yazık ya :'( Herkes her şeyi bildiğini sanınca böyle oluyor işte :(

Yampirik

İyilik yapıcam derken katil olmak.. Bravo

KedimVar

İnsanlar çok cahil. Zavallı hayvan. Yunus gibi olağanüstü bir hayvanı üstelik hamileyken öldürmüşler. Ne büyük bir iyilik...

Benim1kedimvar

Ben bunlarin arkasinda kötü niyeti görebiliyorum eger gercekten iyilik yapmak isteselerdi doğru olanı yapabilirlerdi

bolt

Yavru öldü mü peki

bolt

Çok üzüldüm eskiden biz insanlar yokken bu dünya onlarindi bütün hayvanlarını ama biz bu dünyaya ayak bastığimizdan beri onlara rahat vermedik artık onlar değil bu dünyadaki en güçlü kişiler biz insanlarız ( petlebiden kimseyi kastetmiyorum) o hayvanları öldürmekten zevk alan kişileri kastediyorum

Cotontzu_Siri

Bazen diyorum ki, şu insanların nesli tükense de dünya rahat etse. :( vegan mısınız

bolt

Hayvanlara eziyet eden yada öldüren insanları anlamıyorum ne zevk alıyorlrki onları öldürmekten hiçbir hayvan bunları hak etmez

GoldenOdin

Bir bildikleri yok insan mı bu da karnını bastırarak doğuruyorlar gerçekten yazık

bolt

Hem yunuslar karnına bastırarak dogurtulmazki yani öldüyse ameliyat yapıp dogurt yada denize geri bırak karnına bastırmak ne ya:/ dediğiniz gibi GoldenOdin insan değil bu

Cotontzu_Siri

Evet :(