Mama Fiyatları İnanılmaz Uçmuş Yaa!..

05tuba

Fiyatları görünce canım çok sıkıldı.. Böyle bir post açmak istedim :(
İki kedim bir köpeğim bir de bahçe kedilerim var.. Türkiye'de yaşamak resmen Darwin'in doğal seçilim savaşı. Güçlü ve zengin olan yaşar, zayıf ve her gün alım gücü düşen bizler ise.. Neyse ya..
Mamalardan %18 KDV alınmasın! Serbest piyasaya biri dur desin!

17 CEVAP

ozanesk

Ekim ayında 10 kg Bozita almıştım, fiyat uçar diye 10 kg'da Sanabelle aldım. 2 kısır kedim var, bahara kadar idare eder, sonrası Allah kerim :(

duman_cat_world

@Palyaco
Royal canine de, mystice de, sanabelleye de hepsine zam geldi abi :(