Seçici Kedi Mama Önerisi

Caglagng

Merhaba kedim aşırı seçici ve iştahsız bir kedi hiç bir kuru mamayı yemek istemiyor bazen mecbur kalıp 3-5 gr yiyip bırakıyor daha önce royal canin savour exigent ve pro plan delicate gibi seçici kedi mamalarını denedim fakat faydası olmadı başka önerebileceğiniz mama var mı?

7 CEVAP

putmeinatrance

Exclusion markasını önerebilirim genel de kediler tarafından sevilerek tüketilen bir mama 300 Gr olanını alıp deneyimleyebilirsiniz

Caglagng

Teşekkür ederim

Harin

Benimkide öyle bir pisi Acana Fırst kitten yedirebildim sadece

Gmz91910

Sanabelle sensitive de denenebilir😊benim kedim ne mamalar denedi sevmedi yemedi kilosu 10tlye denk gelen ucuz mamaları yemek istiyor😂😂😂nedense gırlıyor yerken.seçici kediler gerçekten çok zor insan ne yapacağını bilemiyor

Sevvalduman

Nd ye bakabilirsiniz onuda kediler genelde severek yiyiyor yada hills

Caglagng

Çok teşekkürler Acana mama taneleri küçük sanırım benimki mama tanesinin şeklini küçüklüğünü bile seçiyor inanılmaz zor bir kedi

Caglagng

Çok teşekkürler deneyeceğim bakalım hangisini yerse artık