Pati Aralarında Yara?

canakavi

Veterinere gittik teramisin sürmemi önerdi herhangi birseyden olmus olabilir dedi bildiğiniz çabuk iyileştirecek bir yontem varmı yada ince taneli bentonit kumun etkisi varmıdır?

7 CEVAP

Bende bentonit kum kullanıyorum ince taneli ve öyle bir sorun yaşamadım kumdan olduğunu sanmıyorum bu yüzden. Teramisin böyle yara problemlerinde iyi gelir genelde. Kremi sürün ama patilerini yalamasına olabildiğince izin vermeyin. Artık nasıl engel olacağını bulmak size kalmış birşey. Örneğin her ne kadar rahatsız edici olsa da bu süreci atlatması için boyunlarına takılan şeffaf ürünlerden takıp kendini yalamasını engelleyebilirsiniz. Geçmiş olsun.

nyancat

Benim kediminde patisinin altında deri kalkıyo sürekli sıcaktan ya da kumdan olduğunu düşünüyoruz ama yara şeklinde olmamıştı hiç

canakavi

ya yalaya yalaya daha beter ediyor ilaç sürüyoruz ama yalayarak deri kaldırıyo yarası kabuk tutmuyo ama

KedimVar

Yara bandi yapistirsaniz. Tutmaz mi?

Yampirik

sargı bezi de olur aslında

KedimVar

Tuylerinden kayar diye ise yaramaz herhalde sargi. Bir de patisini cok rahatsiz eder herhalde.

canakavi

Çok sağolun arkadaşlar önerilerini denicem