Arkadaşlar Benim Köpeğin 4 Aylık Fln Arabanın Önüne Atladı Arabanın Altına Girdi

Arkadaşlar köpeğime araba çarptı arka bacağının birisi kırık ne olur olur mu ne olur?

7 CEVAP

edadnmzr

Veterineriniz en doğru bilgiyi verecektir size. Kırıksa halledilir başka sıkıntı olmasın da. Çok üzüldüm geçmiş olsun.

Edadnmzr çok tşkk

Palyaco

Sadece bacağı kiriksa kaynar yaşına bağlı cok geçmiş olsun

Cvp verirseniz sevinirim(:

Veterinere götürdük ne olacak bilmiyorum bilen varsa söyleyebilir mi?

Warriorsans

Veterineriniz ne yapılması gerektiğini söylemiştir geçmiş olsun çok üzüldüm